Farní list

Březnové číslo

  • 1 March 2021
  • KAKY
 
 
 
 
 
 

Milí farníci, vyšlo nové číslo Farních listů. Najdete v něm novou čtenářskou rubriku, kterou rozjela Dáša Svobodová. Jejím tipem na knížku je životopis sv. Ignáce z Loyoly od P. Jamese Martína. Rubrika je otevřená všem farníkům - pokud jste četli knížku, která Vás zaujala, a chtěli byste se podělit s ostatními, neváhejte a na pošlete na farlist@seznam.cz svoji recenzi.

Farní list na únor 2021

  • 1 February 2021
  • KAKY
 
 
 
 
 
 

Únorové číslo Farních listů je vytištěné a připravené k rozebrání v našich kostelích, v Michli a Krči, v elektronické verzi pak ke stažení zde na webových stránkách. Velkou radost máme z velkého vzpomínkového článku o P. Kabátovi, který byl dlouholetým duchovním v naší farnosti. Snad i Vás potěší a zaujme.

Farní list: 

Prosinec 2020

  • 26 November 2020
  • KAKY
 
 
 
 
 
 

Vyšlo poslední číslo Farních listů tohoto roku. Roku, který jsme prožili zcela jistě jinak, než jsme si na jeho počátku plánovali. Farní list je však jistota, na kterou se každý měsíc můžeme těšit :-) V prosincovém čísle najdete řadu článků. Tomáš Matuška například připravil článek z revue Salve od kněze Petra Beneše na téma Eucharistie za časů pandemie, Lukáš Svoboda se zamýšlí nad tzv. fake news. Z praktičtějšího soudku je článek o fungování našeho sálu na Habrovce. Do prosincového čísla se nevešla zpráva o vysvěcení nového kostela na Barrandově. Ale jistě mnozí z Vás tuto událost zaregistrovali. Informace o stavbě kostela a vysvěcení najdete na stránkách: https://www.centrumbarrandov.cz.

Stránky