Jste zde

4. neděle velikonoční 2018

1) V pondělí 23. dubna, tedy zítra, bude svátek svatého Vojtěcha, biskupa, mučedníka, hlavního patrona českého národa a Pražské arcidiecéze. Při té příležitosti jste zváni k účasti na poutní mši svaté, která bude v 18:00 hodin v katedrále. Po ní bude rakev s ostatky kardinála Berana definitivně uložena k pražským biskupům, kteří jsou v katedrále pohřbeni.

2) Rovněž v pondělí 23. dubna v 11:00 hodin v ústřední síni Olšanského hřbitova bude pohřební rozloučení s naším zemřelým farníkem panem Janem Rosenfelderem.

3) V úterý 24. dubna, v den památky svatého Jiří, mučedníka, v 9:15 na Habrovce bude setkání maminek s dětmi Sedmikrásek.

4) Ve středu 25. dubna bude svátek svatého Marka, evangelisty a mučedníka.

5) Rovněž ve středu 25. dubna, ve 14:30 v kostele svatého Jakuba v Kunraticích bude pohřeb našeho bývalého farníka pana Petra Fanty, který zemřel 18. dubna po vážné nemoci ve věku 69. let.

6) Příští neděli 29. dubna jsme všichni srdečně zváni na divadelní představení „Pověsíme jenom faráře“, které bude v 16:00 na Habrovce.

7) Připomínáme, že se můžete přihlašovat na farní pouť, která se uskuteční v sobotu 9. června do Starého Hrozňatova a Chebu. Podrobnosti jsou ve Farním listě.

8) Stále se na vás obracíme s prosbou o pomoc s kostelní květinovou výzdobu. Nových pomocníků s výzdobou je potřeba jak v Michli, tak v Krči, a je skutečně nutné, aby na tuto práci bylo více rukou. Proto moc prosíme, aby se někteří z vás této služby ujali. Mnohokrát vám předem děkujeme.

Rubrika: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer