2. neděle velikonoční 2018

  • Posted on: 7 April 2018
  • By: Tonda

1) Dnes od 9:30 do cca 14:00 na Habrovce bude na další "Dětský bazárek" všeho možného pro děti od narození do 15 let. Prodává se bude oblečení, boty, hračky, hry, sportovní potřeby, kočárky, sedačky, apod. Jako dříve, tak i tentokrát budeme potřebovat dobrovolnice na odpolední třídění (od 14:00 do 16:00 hod.). Všichni jsou srdečně zváni!!!

2) V pondělí 9. dubna, tedy zítra, bude slavnost Zvěstování Páně. Mše svatá v 17:30 v Krči bude, podle pravidelného plánu, dětská. Všichni jste srdečně zváni.

3) V úterý 10. dubna v 9:15 na Habrovce bude setkání maminek s dětmi Sedmikrásek.

4) Ve středu 11. dubna ve 20:00 hodin na Habrovce bude setkání příznivců mužské spirituality.

5) V sobotu 14. dubna prosíme vás, kteří můžete, abyste přišli pomoct s umýváním oken farního sálu. Začátek je v 10:00 hodin.

6) Sbírka příští neděle 15. dubna bude věnována na pomoc při obnově domovů obyvatel zemí Středního a Blízkého východu.

7) Pokud máme ve farnosti děti starší osmi let, které navštěvují katecheze a ještě nebyly u Prvního svatého přijímání, tak vyzýváme jejich rodiče, aby je k přípravě na tuto svátost přihlásili. S přípravou by se začalo od pondělí 16. dubna. A vás, rodiče dětí, které katecheze nenavštěvují, povzbuzuji, abyste se taky ozvali. Katechetická průprava je stanovenou podmínkou, aby děti mohli k Prvnímu přijímáni přistoupit, ale pokud vaše děti katecheze kvůli nějaké obtíži nenavštěvují, tak se ozvěte, ať se poradíme a třeba najdeme řešení.

8) Připomínáme, že jsme zváni k přivítání ostatků kardinála Berana, které do České republiky budou přivezeny v pátek 20. dubna. Rozhodnutí k převozu ostatků vzešlo z přání kardinála Berana: Přál si být pohřben v Čechách a převoz ostatků je tedy splněním jeho přání. Všichni společně k němu už po celá desetiletí chováme úctu, takže by bylo dobré k tomuto přivítání přijít. O konkrétním programu vás budeme informovat příští neděli.

9) Předběžně oznamujeme, že v sobotu 9. června se uskuteční farní pouť do Starého Hrozňatova a Chebu. Jste srdečně zváni a podrobnosti najdete ve Farním listě.

10) V poslední ohlášce se na vás obracíme s prosbou o pomoc s kostelní květinovou výzdobu. Nových pomocníků s výzdobou už je skutečně potřeba, a to v Michli i v Krči. Zájemce už sice je, ale bylo by dobré, aby vás na tuto práci bylo víc. Proto vás prosíme, abyste se, pokud jen trochu můžete, této služby ujali. Mnohokrát vám předem děkujeme.

Rubrika: