Jste zde

1. neděle postní 2018

1) V úterý 20. února v 18:00 na Habrovce bude setkání františkánů terciářů. Na programu jsou nešpory a modlitba růžence.

2) Ve středu 21. února bude památka svatého Petra Damianiho, biskupa a učitele církve.

3) Rovněž ve středu 21. února v 18:45 na Topolce bude ekumenická biblická hodina.

4) Ve čtvrtek 22. února bude svátek Stolce svatého Petra.

5) V pátek 23. února bude památka svatého Polikarpa, biskupa a mučedníka.

6) Rovněž v pátek 23. února v 19:30 na Habrovce bude promítnut film: «Jak bychom dnes zemřít měli», kterým zahajujeme pouť do Čihoště. Na vlastní pouť se pak vydáme v sobotu 24. února ráno, vlastní dopravou, tedy auty. Ještě stále je možné se přihlašovat u Lukáše Svobody, jehož kontakt je: 604 109 081 nebo: lukas1svoboda@seznam.cz Závěrem ještě připomínáme, abyste zvážili více kilometrů dlouhou křížovou cestu kolem Čihoště, což pro někoho může být nemalá zátěž.

7) Příští neděli 25. února v 16:00 hodin na Habrovce bude setkání s naším farníkem, přítelem a starým skautem, panem Milošem Blažkem. Všichni jste srdečně zváni.

8) Sbírka příštíá neděle bude na Haléř svatého Petra.

9) Předběžně ohlašujeme, že v sobotu 3. března odpoledne proběhnou v naší farnosti postní rekolekce. Původně byly rekolekce plánovány později, ale došlo k nečekané změně, kvůli které se jejich datum muselo posunout na 3. března. Doufáme, že během té krátké doby najdeme někoho ochotného, kdo by rekolekce vedl. Příští neděli to snad budeme vědět.

10) Předběžně také ohlašujeme, že v sobotu 10. března bude mít náš spolubratr Michal Kočiš své první řeholní sliby, na které vás všechny co nejsrdečněji zveme a prosíme vás o modlitby za něj a za všechny misionáře identes. Někteří jste už sice slyšeli, že Michalovy sliby měly být původně k datu svatého Josefa, ale změna, kvůli které se posouvají rekolekce, nakonec posunula i sliby.

Rubrika: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer