Farní list

Lednové číslo 2020

  • Posted on: 26 January 2020
  • By: KAKY
 
 
 
 
 
 

Lednové číslo Farních listů je vzhledem k vánočním svátkům kratší než jsme zvyklí. I tak v něm najdete obvyklé rubriky, jako je Úvodní slovo Otce Alberta či přepis kázání Svatého Otce. K zamyšlení nás vede také krátký článek od Richarda Rohra, který zmiňuje tři překážky k cestě do Božího království: moc, sláva a majetek. Tato trojice otupuje srdce a zabíjí ducha.

Farní list: 

Prosincové číslo

  • Posted on: 29 November 2019
  • By: KAKY
 
 
 
 
 
 

MIlí přátelé, přinášíme poslední číslo Farních listů tohoto roku. V prosincovém čísle najdete např. myšlenky P. Petra Beneše, kaplana kostela Nejsvětějšího Srdce Páně na Vinohradech, článek od Otce Alberta o rodině Identes, nebo upoutávku na nejbližší přednášku v sále Habrovka - tentokrát se můžete těšit na Jiřího Zajíce a jeho vzpomínky na Krčské skautské oddíly. Přejeme požehnané Vánoce a vše dobré do Nového roku 2020. Redakce Farních listů.

Farní list-opad :)

  • Posted on: 31 October 2019
  • By: KAKY
 
 
 
 
 
 

V neděli 27. 10. vyšlo nové číslo Farních listů. Začíst se můžete do článku o historii Sedmikrásku od Vlasty Spilkové, jedné ze zakládajících matek společenství Sedmikrásek. Společenství matek, tzv. Sedmikrásek, funguje na Habrovce bez přestávky již neuvěřitelných 19 let. Z příspěvků, které se týkají praktického chodu farnosti, připomínáme článek o blížícím se Adventním bazaru - jedné z největších akcí naší farnosti či upoutávku na plánovanou duchovní obnovu s biskupem Václavem Malým.

Farní list na říjen

  • Posted on: 27 September 2019
  • By: KAKY
 
 
 
 
 
 

V neděli 29. září vychází nové číslo Farních listů. Na webu si je můžete přečíst s krátkým předstihem. Z článků v říjnovém čísle doporučujeme pozvánku na přednášku, která se uskuteční 20. října. Na Habrovku přijede p. Radek Tichý s tématem: Liturgie. Doporučujeme k přečtení také zápis ze setkání pastorační rady. Najdete v něm řadu informací, které se týkají života farnosti. V čísle najdete také pozvánku na farní slavnost u příležitosti svátku sv. Františka.

Farní list: 

Farní list na září 2019

  • Posted on: 6 September 2019
  • By: KAKY
 
 
 
 
 
 

Po letních prázdninách vychází nové číslo Farních listů naší farnosti. V zářijovém čísle najdete například přepis části kázání papeže Františka z jeho cesty do Bolívie v roce 2015, ve kterém apeloval na změnu přístupu ekonomie, v níž peníze vládnou, místo toho aby sloužily. Další články se soustředí na dění ve farnosti, např. pozvánka na přednášku dominikána Benedikta Mohelníka, která se bude konat v neděli 22. září od 16:00 v sále na Habrovce; pozvánka na pravidlené setkávání maminek s dětmi z naší farnosti a okolí, nebo na blížící se oblíbený Bazárek dětských věcí, který se koná v říjnu. V článku od Lídy Svatkové najdete její zkušenost s dobrými skutky, které se kolem ní dějí a pomáhají jí zvládat život s Parkinsonovu nemocí.

Farní list: 

Stránky