Farní list

Farní list-opad :)

  • Posted on: 31 October 2019
  • By: KAKY
 
 
 
 
 
 

V neděli 27. 10. vyšlo nové číslo Farních listů. Začíst se můžete do článku o historii Sedmikrásku od Vlasty Spilkové, jedné ze zakládajících matek společenství Sedmikrásek. Společenství matek, tzv. Sedmikrásek, funguje na Habrovce bez přestávky již neuvěřitelných 19 let. Z příspěvků, které se týkají praktického chodu farnosti, připomínáme článek o blížícím se Adventním bazaru - jedné z největších akcí naší farnosti či upoutávku na plánovanou duchovní obnovu s biskupem Václavem Malým.

Farní list na říjen

  • Posted on: 27 September 2019
  • By: KAKY
 
 
 
 
 
 

V neděli 29. září vychází nové číslo Farních listů. Na webu si je můžete přečíst s krátkým předstihem. Z článků v říjnovém čísle doporučujeme pozvánku na přednášku, která se uskuteční 20. října. Na Habrovku přijede p. Radek Tichý s tématem: Liturgie. Doporučujeme k přečtení také zápis ze setkání pastorační rady. Najdete v něm řadu informací, které se týkají života farnosti. V čísle najdete také pozvánku na farní slavnost u příležitosti svátku sv. Františka.

Farní list: 

Farní list na září 2019

  • Posted on: 6 September 2019
  • By: KAKY
 
 
 
 
 
 

Po letních prázdninách vychází nové číslo Farních listů naší farnosti. V zářijovém čísle najdete například přepis části kázání papeže Františka z jeho cesty do Bolívie v roce 2015, ve kterém apeloval na změnu přístupu ekonomie, v níž peníze vládnou, místo toho aby sloužily. Další články se soustředí na dění ve farnosti, např. pozvánka na přednášku dominikána Benedikta Mohelníka, která se bude konat v neděli 22. září od 16:00 v sále na Habrovce; pozvánka na pravidlené setkávání maminek s dětmi z naší farnosti a okolí, nebo na blížící se oblíbený Bazárek dětských věcí, který se koná v říjnu. V článku od Lídy Svatkové najdete její zkušenost s dobrými skutky, které se kolem ní dějí a pomáhají jí zvládat život s Parkinsonovu nemocí.

Farní list: 

Letní dvojčíclo červenec/srpen 2019

  • Posted on: 19 July 2019
  • By: KAKY
 
 
 
 
 
 

Prázdninové číslo farních listů je nabité články. Přečíst si můžete rozhovor s Otcem Milošem, který je na misiích v Bolívii, s otcem Albertem o zakladateli Misionářů Identes, Fernandu Rielovi, či o výletě, který podnikly maminky ze Sedmikrásku. Ve farním listu najdete také pozvánku na dětské katecheze, které budou pokračovat opět po prázdninách.

Červen 2019

  • Posted on: 3 June 2019
  • By: KAKY
 
 
 
 
 
 

V červnovém Farním listu najdete jak praktické informace, např. zápis z jednání Pastorační rady, tak texty k zamyšlení: myšlenky papeže Františka, které obsahoval jeho projev na setkání s Asociací zahraničních novinářů v Itálii či text od Tomáše Matušky o prosebné modlitbě. V Listě najdete také pozvánky k aktivnímu zapojení do chodu farnosti, a to formou účasti na ministrování či připojení se k Modlitbám matek.

Farní list: 

Stránky