Jste zde

ADVENTNÍ BAZAR

Již koncem měsíce listopadu otevře náš původní sál na Habrovce naposledy své brány před plánovanou rekonstrukcí a přivítá tak opět tradiční charitativní akci Adventní bazar Habrovka 2016.
V sobotu 26. 11. jej od 13 hodin budeme chystat a velké dveře sálu se slavnostně otevřou v neděli 27. 11. 2016 v 9 hodin ráno.
Smyslem bazaru je, že Vy farníci můžete přinést vše, co vám doma přebývá a pro co už nemáte sami upotřebení. Takové věci do bazaru můžete přinášet již celý týden před bazarem a zanechat je v sakristiích obou kostelů nebo v sobotu 26. 11. mezi 13 a 16 hod. přímo v kavárně na Habrovce. Darovat můžeme takto např. porcelán, sklo, věci do domácnosti, širokou škálu dekorativních předmětů, nejrůznější svatební či narozeninové dary, co prostě nesedly, bižuterii, obrázky, knihy, časopisy, gramodesky, CD, DVD, hračky a hry, oděvy (prosíme pouze zachovalé a čisté), obuv, sportovní potřeby. I pro letošní ročník bazaru připravujeme prodej adventních věnců naší domácí, farní výroby či dalšího adventně laděného sortimentu zboží.
Všichni z vás farníků našich obou farností, vaše rodiny, přátelé a kamarádi se určitě přijďte v neděli 27.11.2016 podívat, nakoupit, setkat se během celého programu (9- 15 hod.) v sále na Habrovce. S ohledem na velkou oblibu, bude i letošní ročník obohacen o dětskou tombolu, a na dospělé se zaměří tradiční dražba největších bazarových pokladů.
Bezpochyby neodmyslitelnou součástí bazaru bude opět otevřený gastro koutek s domácím občerstvením široké škály druhů. A proto opět prosíme jak o konzumaci na místě, tak zároveň i zapojení se vás do pečení a darování dobrot, které velmi ovlivňují výdělek celé akce. Nebojte se tedy, přineste ty úžasné bábovky, vánočky, záviny, perníky a koláče, lité buchty, slané pečivo či jiné slané a sladké pochutiny a jakékoli experimenty vaší domácí výroby. Za vše budeme velmi vděčni. Každý rok je bazar příležitostí něco vydělat pro potřeby farnosti a zároveň přispět na vybraný charitní účel. Letos, s ohledem na plánovanou rekonstrukci sálu na Habrovce, poputují získané prostředky právě na tento důležitý účel, který jistě oceníme především my všichni farníci. Dále plánujeme částí výdělku podpořit jednu z maminek naší farnosti, která se ocitla se svými dětmi ve velmi tíživé životní situaci.
Přijměte tedy naše srdečné pozvání k velmi příjemné adventní akci, která rovněž pomyslně uzavře brány sálu před jeho rekonstrukcí.

Těšíme se velice na Vás!

Za tým organizátorů bazaru
Lucie Kirschová
Lucie.kirsch@volny.cz


PROSBA všem o spolupráci při přípravách


Vážení přátelé z naší farnosti, velmi bychom Vás všechny požádali o pomoc s občerstvením, které tvoří významnou část tradice našeho bazaru. Oceníme skutečně cokoli, co přinesete ze svých rodinných receptů či gastronomických lahůdek, které máte v oblibě. Důležité je pro nás, že opravdu široká škála farníků přinese sladké či slané pečivo, jehož prodej tradičně ovlivňuje všestrannou úspěšnost akce.
Předem děkujeme všem, kteří nás podpoří a pomohou!

Za tým organizátorů bazaru
Lucie Kirschová

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer