Jste zde

ADVENTNÍ BAZAR

Letošní připravovaný ročník Adventního bazaru Habrovka 2017 otevře své brány tradičně na první adventní neděli tj. 3.12.2017 a to od 9 do 15 hod. Bude nám nesmírným potěšením otestovat kapacitu nově zrekonstruovaného farního sálu a především nové řešení prostoru, který budeme moci pro bazar využít.

Smyslem bazaru je již tradičně, že můžete přinést skutečně vše, co vám doma přebývá a pro co už nemáte sami upotřebení a zároveň je ještě stále funkční! Takové věci můžete přinášet již celý týden před bazarem a zanechat je v sakristiích obou kostelů (Habrovka, Michle) nebo využít především sobotu 2. 12. mezi 13 a 16 hod. přímo v kavárně na Habrovce, kde se budou veškeré darované věci třídit a chystat na bazar. Darovat můžete takto např. porcelán, sklo, věci do domácnosti, širokou škálu dekorativních předmětů, nejrůznější svatební či narozeninové dary, co prostě nesedly, bižuterii, obrázky, knihy, časopisy, gramodesky, CD, DVD, hračky a hry, oděvy (prosíme pouze zachovalé a čisté), obuv, sportovní potřeby. I pro letošní ročník bazaru připravujeme prodej adventních věnců naší domácí, farní výroby či vánoční dekorace, svíčky a dalšího adventně laděného sortimentu zboží jako např. vánoční marmelády na cukroví, domácí med a medové produkty.

Bezpochyby neodmyslitelnou součástí bazaru bude opět otevřený gastro koutek a kavárna s domácím teplým i studeným občerstvením široké škály druhů. A proto opět prosíme všechny o zapojení se do příprav domácích lahůdek a darování dobrot k prodeji, které velmi ovlivňují výdělek celé akce. Nebojte se tedy, přineste vaše úžasné bábovky, vánočky, záviny, perníky a koláče, lité buchty, slané pečivo či jiné slané a sladké pochutiny, pomazánky, polévky, sekané či masové rolády a jakékoli experimenty vaší domácí výroby, které budeme schopni servírovat v průběhu celé akce. Za vše budeme velmi vděčni.

Všichni z vás farníků našich obou farností, vaše rodiny, přátelé a kamarádi jste srdečně zváni na bazar. Přijďte se v neděli 3.12.2017 od 9. - 15 hod. podívat, nakoupit, setkat se během této sváteční první adventní neděle v sále na Habrovce neboť právě toto je to kouzlo naší společné akce a nově zrekonstruovaného sálu.

Každý rok je bazar příležitostí něco vydělat pro potřeby farnosti a zároveň přispět na vybraný charitní účel. Letos tomu nebude jinak a budeme se snažit vybrat takový účel, který pomůže v těžkých životních chvílích a zároveň umožní i nám farníkům na Habrovce dále rozvíjet společné aktivity a posílit naše společenství.

Přijměte tedy naše srdečné pozvání k již tradiční příjemné adventní akci, která rovněž pomyslně oslaví nové prostory sálu po jeho náročné přestavbě.

Těšíme se velice na Vás!
Za tým organizátorů bazaru
Lucie Kirschová
Lucie.Kirsch@volny.czADVENTNÍ BAZAR PROSBA VŠEM O SPOLUPRÁCI PŘI PŘÍPRAVÁCH


Vážení přátelé z naší farnosti, velmi bychom Vás všechny požádali o pomoc s občerstvením, které tvoří významnou část tradice našeho bazaru. Oceníme skutečně cokoli, co přinesete ze svých rodinných receptů či gastronomických lahůdek, které máte v oblibě. Důležité je pro nás, že opravdu široká škála farníků přinese sladké či slané pečivo, jehož prodej tradičně ovlivňuje všestrannou úspěšnost akce.

Předem děkujeme všem, kteří nás podpoří a pomohou!
Za tým organizátorů bazaru
Lucie Kirschová

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer